• Ново
Yhuisen Тастатура Случај за iPad Воздух 3th Генерација 10.5 2019 Случај со Молив Држач за iPad Про 10.5 2017 (Боја : Розова)

Yhuisen Тастатура Случај за iPad Воздух 3th Генерација 10.5 2019 Случај со Молив Држач за iPad Про 10.5 2017 (Боја : Розова)

DEN 1692.00
Износ
Во продавницата.

5-inchfor i Pad Про 10.②Keyboard допрете Fn + E,Set as i OS system③Click на таблет "Поставувања" за да го вклучите безжична и кликнете на спарување "безжична 3.Безжична тастатура Solution2 : Ефективни растојание 10 meters3 : време на Мирување : 30 days4 : Континуираното работно време : 70-100 hours5 : време на Полнење : 2-4 hours6 : Литиум батерија капацитет : 250m Ah7 : Копчето живот : 500 милиони times8 : Материјал : Премија од Пластика со Висок квалитет leather9 : Карактеристики : Вграден-во пен носителот, Не се лизга design10 : Полнење метод : USBwireless за Microsoft / iphone / Андроид : Систем префрлување метод:FN+П Андроид system FN+W Windows system FN+E i OS systemwireless тастатура метод на конекција : ①Turn switch за да ON, по префрлување на молњи,Притиснете го поврзете копчето,luetooth светло трепка.Пакет : Стп кожа Случај * 1 ( не вклучувајќи молив )безжична Тастатура * 1 Charge Кабел * 1 Manual* 1.Материјал : СТП Пенливата Компатибилни Модели : ipad 10.тоа е тешко да се замисли ipad таблет дека изгледа вака ја користат истата тетратка.Мулти-систем компатибилен тастатура,Тастатурата е компатибилна со Android / Microsoft / i OS безжични уреди.Вграден-во Apple Молив Носителот,Интегрирани Apple Молив Држачот за безбедно чување и брз пристап (Apple Молив Не се Вклучени).5 2017 (A1701 A1709 A1852)за i Pad Подлога Воздух 3 10.

За производот

Слични предлози