• Ново
LJSF Вратата Гром 1pc Лизгачки Гром Вратата Latch Тешки Безбедност Нерѓосувачки Челик Барел Гром Вратата Latch Врата Заклучување на Вратата, Latch Едноставна и Издржливи Инс?

LJSF Вратата Гром 1pc Лизгачки Гром Вратата Latch Тешки Безбедност Нерѓосувачки Челик Барел Гром Вратата Latch Врата Заклучување

DEN 2268.00
Износ
Во продавницата.

Лизгачки гром вратата latch.Тешки безбедност нерѓосувачки челик барел завртки.Вратата latch врата заклучување на вратата, latch.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Димензии : Должина 170mm Дебелина : 4mm. 1pc лизгачки гром вратата latch тешки безбедност нерѓосувачки челик барел гром вратата latch врата заклучување на вратата latch Item : Тешки-должност вратата latch Material : Нерѓосувачки steel Size : 170mm во должина (проверете на сликата подолу)Дебелина : 4mm Weight : 415g/piece Packing : пластични bag Quantity : 1 (со завртки)забелешки : осветленост и различни екранот може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-2mm.Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид БЛАГОДАРАМ!.

За производот

Слични предлози