• Ново
KUPPET 120-Може да Пијалаци Ладилникот и Фрижидер, Мали Мини Фрижидер, за Дома, Канцеларија или Бар со Стаклена Врата, Совршен за Сода Пиво или Вино, Црно-од не ' Рѓосувачк

KUPPET 120-Може да Пијалаци Ладилникот и Фрижидер, Мали Мини Фрижидер, за Дома, Канцеларија или Бар со Стаклена Врата,

DEN 7957.68
Износ
Во продавницата.

Елегантен Дизајн — Стилски црна и нерѓосувачки челик дизајн за секоја локација, како што се канцеларии, домови, станови, апартмани, RVs, ресторани, дома кујни, итн.Голем Капацитет — 3.1 Сертификати.Ft., големината на мини е повеќе простор за заштеда, лево шарки стакло влезната врата и од не ' рѓосувачки челик рамка, може да се види пиво или сок на прв поглед.Температура Прилагодување — приближна температура опсег : 37.4°F - 50°F, кул да 37.4°F за да се осигура вашата пие е сосема ладно.Отстранлив Полиците — внатрешната меморија дизајн е опремен со прилагодливи и монтажни хром рамки за да ви помогне да инсталирате лименки или шишиња од сите големини и форми.Ниско ниво на бучава — ти Носи тивка средина; енергетски ефикасни, ажурирани брз систем за ладење да се осигура вкусот на закуски и пијалаци.Капацитет : 3.1 Сертификати.Ft./ 120 Шишиња.Електрични Оценка : 115v/60 Hz/0.8 A. Ладилни : R600a, 0.71 Мл/20g.Големина : 18.7"(W)*17.3"(D)*33.1"(H).Температура : 37.4°F ~ 50°F. KUPPET 3.1 Сертификати.Ft.Пијалоци Фрижидер обезбедува доволно простор за вашите омилени закуски и пијалаци, па можете да уживате во вашите оброци во секое време во ученичкиот дом или во канцеларија.Кога во посета на пријатели и семејството, тоа е добар избор за да имаат освежување ладни пијалаци.

За производот

Слични предлози