• Ново
TOURBON Кожа Мерење Лента Носителот Џеб Hitch Алатка Торбичка

TOURBON Кожа Мерење Лента Носителот Џеб Hitch Алатка Торбичка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

кожа.ГО СТАВИ НА ПОЈАСоваа кожа случај може да се стави на појас до 1.7 инчи широка.МЕТАЛ ГРБ ГИМетал грб закачалката е околу 1 инч, погоден за повеќето лента мерки за помалку од 1 инч.АЛАТКА НОСИТЕЛОТ-Постои мала преграда од страна на оваа лента мерка кожа случај, може да се стави вашите шрафцигер, електрични пенкало и други мали алатки на иста големина, и тоа е исто така лесно да се стави или да извади вашиот мали алатки.УДОБНО РАКА се ЧУВСТВУВААТсо истовремено обезбедување на практичната употреба на лента мерка, таа исто така дава реална изглед и чувство за вашата лента мерка.Нашата кожа holster е добар додаток да дополнуваат вашиот мерење лента.TOURBON ПЕЧАТнашето лого се печатени на насловната на лента мерка holster.Секој едноставен и издржливи кожа производ на TOURBON е направен со прецизната изработка, и секој производ е посветен на нашите намери.Карактеристики : Лесен да се стави или да извади мерната лента.Занитвам засилување може да се зголеми на издржливост на кожа случај.Кожени материјал може да се обезбеди подобра одредена форма.Лесен и удобен за носење.Цел на TOURBON алатка holster за себе, или да се даде како внимателен подарок да алатка holster љубовници, пријатели или роднини, сигурно ќе победи нивната благодарност!Спецификација : Материјал : Кожа Тежина : 0.13 kg / 0.28 lb Димензии : 11.5 cm x 10cm x10cm / 4.52" x 3.93" x 3.93" Пакет Листа : 1 x Лента Мерка Држачот.

За производот

Слични предлози