• Ново
DuaBhoi 194 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни 168 T10 2825 W5W за Автомобили Auto RV Брод Мотор Страна Маркер Агол Паркинг Внатрешни работи Мапата Вратата Бонтон Купола Ракавица Кут

DuaBhoi 194 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни 168 T10 2825 W5W за Автомобили Auto RV Брод Мотор Страна Маркер Агол Паркинг

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ТЕМА : (Сет од 2 светилки) Лумен : 500 LM/сијалица; Напон : 12 V DC; Тековните : 0.217 A; Wattage : 3.4 W/Сијалица; Должина : 1.41"(36 MM), Дијаметар на Контактот : 0.35"(9 MM).CANBUS без ГРЕШКИ : Вграден-во canceller CANBUS, повеќето модели на автомобили се без грешки!.Секоја сијалица има 9 висока осветленост 3030 SMD LED чип, Супер светла, енергија-заштеда, ниска температура, ниска пониска потрошувачка, подолг животен век.Одговара сијалица, големина : T10, 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W, тоа се користи за backup на светлата страна маркер светлина,висока планината стоп светло, и да се сврти сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина,опашка светлина, итн.Честа употреба и за RV, Автомобил, Камион, Мотор, Брод, Приколката.Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред, Заден.ЗАБЕЛЕШКА : големината на сијалица може да се разликуваат во зависност од моделот на возилото.Пред ставање на ред, ве молиме внимателно да се провери кориснички прирачник или оригиналната големина на сијалица за да потврдите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

За производот

Слични предлози