• Ново
TECKWRAP Holographic Црна Карбонски Влакна Винил Wrap Film Меур Слободен Воздух за Ослободување Автомобил Заврши Винил Автомобилската DIY Decals 1ft x 5ft

TECKWRAP Holographic Црна Карбонски Влакна Винил Wrap Film Меур Слободен Воздух за Ослободување Автомобил Заврши Винил

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тип на производ : Автомобил заврши винил филм 2.Идеален за внатрешни работи или надворешноста на вашето возило делумно површина, автомобили, мотоцикли, лап-топ компјутери, мобилни телефони, мебел и сл.Пост-греење : 80 целзиусови степени.Штета за оригинална боја површината на вашето возило. Материјал : ПВЦ (на висок степен на полимерни calendered филм со воздух канали за ослободување) 4.

За производот

Слични предлози