• Ново
ZHANGM Circlip М8~M72 C Клипови Snap Задржувајќи Прстен За Црна Дупка 65 Манган Челик за Миење Внатрешни Задржувајќи Прстен Вратило (Внатрешен Дијаметар : M34(10pcs))

ZHANGM Circlip М8~M72 C Клипови Snap Задржувајќи Прстен За Црна Дупка 65 Манган Челик за Миење Внатрешни Задржувајќи Прстен

DEN 554.88
Износ
Во продавницата.

Meterial : се Направени од издржлив термички обработени од легиран челик, прекалени челик со подобрување на затегнувачка цврстина, има силна и трае.Име На Производ : Retainer Circlip C Клипови Circlips Задржувајќи Прстен.Материјал : 65 Манган Челик.Површински Третман : Темно.Стандард : GB893. Опис на производот : Име на Производ : Retainer Circlip C Клипови Circlips Задржување Ring Material : 65 Манган Челик Површина Третман : Темно Стандард : GB893 Size : М8 М9 M10 M11 М12 М13 М14 М15 М16. M17 M18 M19 M20 M22 M24 M25 M26 M28 M30 M32 M34 M35 M36 M37 M38 M39 M40 M42 M45 M47 M48 M50 M52 M55 M58 M60 M62 M65 M68 M70 M72 Пакување : Пластични Packaging The податоци за повикување само, ве молиме да преовладуваат во вид!Пакет Вклучувајќи : Според вашите изберете!.

За производот

Слични предлози