• Ново
WINSOON 5-16FT Еден Дрво Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет 5FT Основните Црна Голема Зборуваше Тркала Ролери Гаража Плакарот Јаглерод Челични Рамни Песна Систем (5FT)

WINSOON 5-16FT Еден Дрво Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет 5FT Основните Црна Голема Зборуваше Тркала Ролери Гаража

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[ПРЕМИУМ ХАРДВЕР МАТЕРИЈАЛ] - WINSOON лизгачки штала вратата хардвер е направен од висок квалитет на челик во висока температура парична казна црна прав обложени површината обезбедува анти-корозија и години на убавина и долговечност.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.Совршен прилог на канцеларии и домови, овој штала-стилизирана вратата е идеален за плакари, внатрешни врати и соба dividers, лизгачки врати обезбеди иновативни решенија за затворени надвор соби или во тесни простори.ЦАРИНЕЊЕ е потребно од врвот на вашата врата до таванот е најмалку 8 во.П : Што е компатибилен вратата дебелина?.Или ако имате отворање дека е 5 FT широк, ќе треба 10 FT долг пат.А : 1-3/8" ~ 1-3/4".Вклучува детални, лесно да се следат инструкциите.A : на Вашиот вратата ограничен 230lbs.П : Што е губење на капацитетот?.П : Кога ми е потребна headboard?.Било каков проблем во користењето на тоа, на нашите професионални Услуги на Клиентите Тим ќе одговори на прашања за вас.Ќе треба 2 x 4 FT = 8 FT долг пат.На пример, ако имате една врата која е 4 FT широк.A : На патеката во должина треба да биде два пати на вашата врата или отворање.П : Како можам да знам должината на патеката ми треба за мојот отворање?. 1 x 5 FT Железница. 2 x Вратата Затка.A : Да, железнички може да биде намален за било должината.Ние препорачуваме користење на агол мелница да се намали на железница. [ГАРАНТИРА УСЛУГА] - WINSOON лизгачки штала вратата хардвер за полнење има положено 120,000 пати отворање и затворање на тестови, доаѓа со 5 година гаранција.

За производот

Слични предлози