• Ново
Тастатура Случај за Samsung Galaxy Tab S7 12.4 Инчен 2020 T970/975, EAGWELL позадинско осветлување Безжична Тастатура кој се одвојува со Shockproof Случај за Samsung Galaxy Tab S7 12.4 Инчен 2020 T970/975, Роз

Тастатура Случај за Samsung Galaxy Tab S7 12.4 Инчен 2020 T970/975, EAGWELL позадинско осветлување Безжична Тастатура кој

DEN 887.76
Износ
Во продавницата.

【360° Анти-капка】 : Со целосна заштита на шок доказ случај.Висок квалитет : ABS позадинско осветлување тастатура, високо-квалитетни долг живот тастатура.Ултра-тенок дизајн : Ултра-тенок дизајн, лесно да се носат и користат.Карактеристики : Материјал : Стп + PC + ABS Спецификација : стандарден безжичен 3.4 Инчен Тастатура Случај позадинско осветлување Безжична Тастатура со Случајот за Samsung Galaxy Tab S7 2020 T970/975 Карактеристики : 7-боја и осветлување функција : мека светлина осигурува дека ќе може да се види јасно во темница, без повреда на очите.Безбедност и shockproof : заштитни случај се направени од издржлив материјал, и мека микрофибер обвивка може да се заштити вашиот екран и да ги прикаже чисти.Одговара на вашите потреби кога ќе одат надвор, лесно да се носат на било кое место.

За производот

standard wireless 3.0 :
Working distance:
effective distance
Standby time:
100 days
Continuous working time:
70 hours
Charging time:
4-5 hours
Lithium battery capacity:
200mha
Lithium battery life:
3 years
Modulation system:
GFSK
Key strength:
80 ± 10g
Key life:
5 million times
Compatible model:
for Samsung Galaxy Tab S7+ 12.4inch 2020(T970/975)

Слични предлози