• Ново
1MB Мемориската Картичка се Држиме за Заштеда на Додаток PS2 Компатибилна Мемориска Картичка Држиме за Playstation 1 Еден PS1 Игра

1MB Мемориската Картичка се Држиме за Заштеда на Додаток PS2 Компатибилна Мемориска Картичка Држиме за Playstation 1 Еден

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1 MB мемориската картичка, на капацитет за складирање е доволно за да можете да ја користите.И 1 MB на чување е доволно да се игра за долго време.МЕРКИ на претпазливост : Обидете се да се избегне отстранување или вметнување на мемориската картичка кога на власт е на, па како да не изгори.Вие само треба оваа картичка за да ги задржи игра напредокот и да се спречи игра загуба на податоци.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : 1 MB мемориската картичка, на капацитет за складирање е доволно за вас да се користи се додека Play Station Една игра проектот податоци може да се чуваат во картон, тоа е практично.Не ги избрише вашата глава произволно, едноставно користете сува крпа за да нежно избришете исклучување на прашина да го продолжи својот живот.Многу издржливи, со компактен дизајн, има одреден степен на самозаштита. 1 MB Меморија Card Compatible со PS1 Large Складирање Capacity Strong Practicability For Било Сериозни или Неврзан Игра Player.ИЗДРЖЛИВОСТ : Мемориската Картичка е многу издржливи, со компактен дизајн, има одреден степен на самозаштита, и е компатибилен со Sony PS1.Компатибилен со било Play Station Една игра.Мемориската Картичка донесува пренослив дизајн и е лесен за користење.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Мемориската Картичка донесува пренослив дизајн и е лесен за користење.Компатибилен со било Play Station Една игра.Нашата служба за корисници ќе одговори на вашите прашања и да ви обезбеди со решенија, така што ќе можат да уживаат во подобар шопинг искуство. 1 x Мемориската Картичка За Sony PS1.

За производот

Слични предлози