• Ново
Про-Мувла Карта Сопствениците Мини-Snap Се Прикаже Поле (50 Парчиња)

Про-Мувла Карта Сопствениците Мини-Snap Се Прикаже Поле (50 Парчиња)

DEN 124.32
Износ
Во продавницата.

Овој Про-Мувла се Прикаже Поле ги содржи 50 спакувани Мини-Snap Носителите - Објект #PC1. Носителите мерка .185" x 2.66" x 3.65" од надвор и .022" x 2.5" x 3.5" на внатрешноста.Сите предмети што доаѓаат во 2 бои мало дисплеј кутија.Сите Про-Мувла производи се направени од високо квалитетна цврсти полистирен, пластика и не содржат plasticizers, ПВЦ или додатоци.Квалитет, кристално јасно, архивирање на носителите за тргување карти и сувенири.Сите производи се направени во САД.Измислен од страна на Про-Мувла во 1991 година (U. S. Патент 5,224,600), мини-snap е два парче snap дизајн карта носителот кој е идеален за евтини тргување картички.Мини-snap беше првиот бејзбол картичка случај да се вклопи во стандарден сет чување на кутии што ќе ви овозможи да се задржи заврши поставува во место со најскапи картички да бидат зачувани во оваа држачот.

За производот

Слични предлози