• Ново
Mepra AZB10W61106 Овошје Нож Кина, Бела

Mepra AZB10W61106 Овошје Нож Кина, Бела

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Ултразвучно заварување на справи со притисокот обезбедува совршена контрола.Достапни во собата на 24, ова Овошје Нож е 19.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација помеѓу боја и софистицираност.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.Дизајниран во Италија, Прибор за јадење множества се достапни во 28 бои и сите flatware е машина за миење садови безбедно.

За производот

Слични предлози