• Ново
AQWEI Splish Поздравниот Scrubber - Loofah на Стап,Loofah Назад Scrubber за Туш,Када, Сунѓери,Exfoliating Туш Ракавици,Длабоко Чистење&Invigorate Кожата за Мажи/Жени (Тули Црвено&Сина)

AQWEI Splish Поздравниот Scrubber - Loofah на Стап,Loofah Назад Scrubber за Туш,Када, Сунѓери,Exfoliating Туш Ракавици,Длабоко

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На пример, можете да уживате во чистењето чувство донесе со груба површина на триење назад scrubber и триење на ракавица, и, исто така, уживаат во мекоста на високо-квалитетни loofah.5 инчи) + 2 Бања сунѓери(4.Погоден за сите типови на кожа.по секоја употреба, ве молиме исплакнете loofah назад scrubber, исушете ги, за да се продолжи векот на траење.ИЗДРЖЛИВИ Машина перат и издржливи, дури и по неколку години на чистење, нашите задните scrubber уште можете да ги задоволат вашите exfoliating потреби.производите се намалува малку на едната страна кој е определен од памучен материјал и нема да влијае на трајно користење.Параметар : Материјал : растителни влакна,Кислород-апсорбирање на активира памук Боја : цигла црвена, сина, розова, жолта ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 2 Назад scrubber (33.Матирано ракавици се погодни за сите рака форми и може да биде цврсто обвиткани околу вашата рака.ИСКУСТВО задниот scrubber, на exfoliating ракавица и бања сунѓери направи имате три различни искуства, што може да се направи вашето тело да се ослободи од мртов агол од 360 степени.6 инчи) + 2 Exfoliating мит (9 * 5.

За производот

Слични предлози