• Ново
Axygen SCT-50МЛ-R-S Конусна Дното Центрифуга Цевка со Кополимер Завртка Капа, Стерилни, Управување со Пакување, 50мл Капацитет (Случај на 500)

Axygen SCT-50МЛ-R-S Конусна Дното Центрифуга Цевка со Кополимер Завртка Капа, Стерилни, Управување со Пакување, 50мл Капацитет

DEN 3169.44
Износ
Во продавницата.

Пишување областа за идентификација на примерокот.Капи завршам со една рака.Цевки оценет да 12,000 x g. "Полипропилен цевки функција печатени graduations и пишување областа за идентификација на примерокот.Капи може да биде затворен со една рака.На 15m L цевки може да се centrifuged да 7500g -на 50мл цевки може да се centrifuged да 9400g.Цевки се autoclavable.".

За производот

Слични предлози