• Ново
Rhfemd Кадифен Мачка Куче Тунелот Кревет со Перница Цевка Играчка Расклопна Загатка Играчка за Маче

Rhfemd Кадифен Мачка Куче Тунелот Кревет со Перница Цевка Играчка Расклопна Загатка Играчка за Маче

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Совршен за вашата мачка и носи вашето домашно милениче бескрајна забава.Мачка тунелот само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Крпа Апликации : Мачка, куче, мали миленичиња Карактеристики : Тунелот мачка остатокот спиење кревет, свитлива, еколошки, едукативни играчки, пренослив и перат.Лесен и лесно да се земе било каде.Направени од издржлив материјал, тоа може да се користи во затворени простории или на отворено, исто така, е совршен за жива мачка кои секогаш сака да нула.Расклопна тунел за компактен складирање и патување, лесно може да се здипли надолу и се чуваат кога не е во употреба.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.43 во Дијаметар : стан.Сите мачиња можат да уживаат во себе, без да чувствува непријатно, погодна за многу мала големина домашни миленици да се користи.84 Дупка со дијаметар : 18cm/7.Обезбедува часа на вежбање и само-забавен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Направени од издржлив материјал, тоа може да се користи во затворени простории или на отворено, исто така, е совршен за жива мачка кои секогаш сака да нула.09 во Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Сите мачиња можат да уживаат во себе, без да чувствува непријатно, погодна за многу мала големина домашни миленици да се користи.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Мачка Тунелот.

За производот

Material:
Cloth
Applications:
Cat, dog, small pet
Features:
Tunnel cat rest sleeping bed, foldable, environmentally friendly, educational toys, removable and washable.
Dimension:
Whole Length
Diameter :
app.25cm/9.84
Hole diameter:
18cm/7.09in
Color:
As pictures show
Quantity:
1 Pc

Слични предлози