• Ново
iJDMTOY (2) 360-Степен 30-СМД-2835 3156 3157 3357 4157 LED Светилки Компатибилен Со помош на Сигнал Светла Дење Работи Светла, Обратна Светла, Бела Xenon

iJDMTOY (2) 360-Степен 30-СМД-2835 3156 3157 3357 4157 LED Светилки Компатибилен Со помош на Сигнал Светла Дење Работи

DEN 485.52
Износ
Во продавницата.

Ксенон Бела боја.Одговара 3156 3056 3157 3057 3357 3457 4157 4357 4114, итн. 30 парчиња 3-emitter 2835 SMD LED светла по LED сијалица.Големина : 2.05" во должина, 0.79" во дијаметар.Совршен за возврат сигнал светла, копија обратна светла дење работи светла и повеќе.i JDMTOY (2) 360-Степен 30-СМД-2835 3156 3157 3357 4157 LED Светилки Компатибилен Со помош на Сигнал Светла Дење Работи Светла, Обратна Светла, Xenon Бела.За детали fitment информации и спецификација за производ, ве молиме обратете се на производ функција куршум точка(s).Ви благодариме за изборот на i JDMTOY за вашиот автомобилската осветлување и додатоци!.

За производот

Слични предлози