• Ново
Simport T325-3N Амплитудата ПЦР Реакција Цевка, со Контаминација Штит, Domed Капа, 0.5 mL Капацитет, Природни, Полипропилен (Пакет на 1000)

Simport T325-3N Амплитудата ПЦР Реакција Цевка, со Контаминација Штит, Domed Капа, 0.5 mL Капацитет, Природни, Полипропилен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Во прилог капа овозможува отворање и затворање со една рака.Гравирани пишување на површината за идентификација на примерокот.Круг дното прави цевка лесно да се празни.Земја на потекло : сад.Опис на производот наменет за масло-без операција, овие цевки се прави на транспарентен супериорен квалитет одделение полипропилен за подобро прикажување на содржината.Нивните ultrathin ѕид дизајн ќе обезбеди брза термички трансфер и значително намалување во циклус, а ПЦР времето на реакција.Во прилог шарки капи и може да се користи со загреан капаци се користи од страна на топлинска cycler производители.Тие се обезбеди позитивен запечатување за време на топлинска велосипедизам и ќе се спречи испарувањето додека се лесно да се отвори и затворен со една рака.Матирано пишување на површината за идентификација на примерокот.Спакуван во tamperproof resealable безбедност-заклучување и кеси.Контакт Информации за производителот n.а.

За производот

Слични предлози