• Ново
Квалитетот Шпански Flamenco Гроздобер Двете Страни Страна Се Насликани Танц Дрвени Преклопен Рачни Вентилатор (Црна)

Квалитетот Шпански Flamenco Гроздобер Двете Страни Страна Се Насликани Танц Дрвени Преклопен Рачни Вентилатор (Црна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Двете Страни Страна Се Насликани.Одлична за употреба како фан страна, домот и декорација на подарок.Материјал : Бамбус.Големина : 17" x 9".ВО ПАРК И БРОД ДИРЕКТНО ОД САД БРЗА ИСПОРАКА.Квалитетот Шпански Flamenco Гроздобер Двете Страни Страна Се Насликани Танц Дрвени Преклопен Рачни Фан.

За производот

Слични предлози