• Ново
Унисекс Деца Бебе Девојка Момче Есен и Зима Солидна Боја, Памук, Плетени Облека Долг Ракав Кавга Romper+Панталони Облека

Унисекс Деца Бебе Девојка Момче Есен и Зима Солидна Боја, Памук, Плетени Облека Долг Ракав Кавга Romper+Панталони Облека

DEN 143.76
Износ
Во продавницата.

Функција : Солидна боја,плетени,долг ракав,кавга,бел-дното панталони,есен,зима,пролет,деца бебе девојка момче солидна боја плетени есен и зима 2 парчиња oufit сет.24 инчи, Панталони Должина : 15.81 инчи, Панталони Должина : 17.Повод : На дете бебе девојка момче солидна боја плетени есен и зима 2 парчиња oufit поставите jumpsuit bodysuit е одлична за празничниот носат, повик носат, секојдневно носење, роденден носат, партиски носат итн, тоа ќе го направи вашето бебе повеќе шармантен.72 инчи,Биста : 20.17 инчи,се Препорачува Возраст 0-3 Месеци Големина : 70, Romper Должина : 14.72 инчи,Половината : 17.Пакет : 1*Долг Ракав Кавга Romper+1*Бел-Дното Панталони.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се обрне внимание ве молам : Возраст е само за референца големина, ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца вистинската големина за да се избере пред да го купат.73 инчи,Биста : 19.35 инчи,Половината : 15.Рака Мие Само.47 инчи,Ракав : 11.54 инчи,се Препорачува Возраст 12-18 Месеци Големина : 100, Romper Должина : 17.29 инчи,Ракав : 11.32 инчи,се Препорачува Возраст 18-24 Месеци Пакет 1*Долг Ракав Кавга Romper+1*Бел-Дното Панталони Услуга Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Рака мие и во машина за миење се и OK.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ви благодариме.50 инчи,Ракав : 10.17 инчи,Биста : 16.Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.75 инчи,се Препорачува Возраст 6-12 Месеци Големина на : 90, Romper Должина : 16.

За производот

Слични предлози