• Ново
YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi CC9(Црн) (Боја : Сина)

YANGJIAN Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi CC9(Црн) (Боја : Сина)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Телефон капакот за Замена на Дел.Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Mi CC9(Црна).Телефон Задниот поклопец Замена Part1. Задниот поклопец замена за Xiaomi Mi CC92. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

За производот

Слични предлози