• Ново
Бебе Брише Фармацевт, Црна Совршен Повлече Јапонски Едноставен Стил Бебе Брише Случај Носителот Држи Пелена Брише Свежи Не Се Лизга Избрише Контејнер Три-Слој Печ?

Бебе Брише Фармацевт, Црна Совршен Повлече Јапонски Едноставен Стил Бебе Брише Случај Носителот Држи Пелена Брише Свежи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За да се користат во дневната соба?После јадење грицки?овошје?можат да се извадат и да се користи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Великодушно големина за да се одржи повеќето стандардни големина на правоаголни ткиво кутии, како и купишта на индивидуални лицето салфети или ткива.(Производ големина : 18.На чист, елегантен дизајн е совршен за дома или за комерцијална употреба; Надополнува било оркестарот.Име на производ : едноставен Јапонски влажно ткиво кутија Боја : Зелена Производ материјал : нови PP материјал Производ големина : 18.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Совршен за на крајот маси, ноќ стои, контра блузи, vanities и бироа низ вашиот дом; го Користат во кујна, дневна соба, family соба, канцеларија, занает соба, спална соба и повеќе.Печати на враќање превозот етикета.Три-слој печат дизајн спречува влага загуба од влажни брише.Ротари тока design Switch е погодно.Употреба во соба : Избрише бебе кожата, бебе PP повеќе погодно.Се облекуваат стандард, правоаголни ткиво кутии со овој стилски покрие,Лесно се сокрива картон ткиво кутии.7 во Соодветни салфетка големина : 18x11.Лесен за користење : Отворете го поклопецот дизајн, лесно да се extract Cover за да се спречи губење на влага.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Употреба на салон : Може да се извадат и да се користи при отстранување на шминка.Едноставен, но елегантен?Три-слој дизајн е дарежлив и едноставна.

За производот

Слични предлози