• Ново
ZANZAN Преносни Пластични Патување Четка за заби Случај Мултифункционален Паста за заби Патување Случај Носителот за Патување Бизнис Дома Кампување (Боја : Сина)

ZANZAN Преносни Пластични Патување Четка за заби Случај Мултифункционален Паста за заби Патување Случај Носителот за Патување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Патната четка за заби случај се состои од две tumblers, кој заштедува простор и ви обезбедува со големо искуство кога ќе патуваат или да се исчисти својата соба.Уште поважно, таа може да биде не само четката за заби гимнастик, но, исто така, вода гимнастик.Преносни-за секојдневна или патување употреба, лесно да се носат.Нашите заби кутија е одличен избор за патување, излет, бизнис патување, училиште, секојдневна употреба, отворено, бања, итн.ДизајнПреносни четка за заби првенство, со голем капацитет две-сценски дизајн, го задржи чиста четка за заби; не се лизга ленти, заоблени дизајн, нема да гребење на кожата или нешто во торба; тоа може да се стави четка за заби, паста за заби, чешел во контејнер Да се направи вашето патување повеќе удобен и зачувате вашата торба простор.Безбедност на материјал-За патување четка за заби пластична кутија е направен од високо-квалитет на еколошки PP материјал, кој е силен и издржлив, без мирис, добра запечатување и висока температура отпор.Лесен-за Патување паста за заби складирање кутија првенство големина е 7.8inx3.1inx2.0in, која може да се одржи речиси сите типови на четки за заби.Име : Патување Гимнастик Четка за заби Holder Material; PPSize : 20cmx8cmx5.2cm/7.8inx3.1inx2.0in Net тежина : 100g.

За производот

Слични предлози