• Ново
3M ESPE 900342 Unitek Нерѓосувачки Челик Првиот Постојан Млечни Круна, Долниот Десен, Големина 2 (Пакување од 5)

3M ESPE 900342 Unitek Нерѓосувачки Челик Првиот Постојан Млечни Круна, Долниот Десен, Големина 2 (Пакување од 5)

DEN 2380.80
Износ
Во продавницата.

Лесно да се прилагодите.Плитки occlusal анатомија значи помалку заби намалување.Дебела occlusal површината за да се спречи залак-преку.Паралелно ѕидови се овозможи на операторот одговара контрола.Префабрикувани нерѓосувачки челик круни со докажани успешни клиничка употреба за кратко - или долго-рок педијатрија предниот и posterior употреба.Refills на индивидуални круни се достапни во пакувања од пет.

За производот

Слични предлози