• Ново
Симпатична Вонземјанин Чудовишта Цртан Филм Простор Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Ко?

Симпатична Вонземјанин Чудовишта Цртан Филм Простор Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.Главни Карактеристики : 1.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате. Совршена големина, 9.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Направи Што Повеќе Деликатна. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.

За производот

Слични предлози