• Ново
Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање Шампон и Балсам - Сет Б.

Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање Шампон и Балсам - Сет Б.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Алое Вера и зелен Чај обезбедува astringent и invigorating ефект, додека смирување на скалпот. Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање клима уред 400 ml x 2.Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање Шампон : шампон кој хидрира косата и стимулира скалпот.Сет се состои од : Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање Шампон 400 ml x 2. Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање Шампон : шампон кој хидрира косата и стимулира скалпот.Помеша Витамин Б3 да помогне да се нормализира себум производство, додека кофеинот го стимулира протокот на крв.Формулата што дополнително помага да се detangle коса и мазна сплит-завршува и лета aways.Алое Вера и зелен Чај обезбедува astringent и invigorating ефект, додека смирување на скалпот.Charcoalogy Бамбус Јаглен Ревитализација на Скалпот Тонирање средството за смекнување на косата : A клима уред кој хидрира косата и стимулира скалпот.Бамбус Јаглен помага да се отстрани нечистотијата, животната средина нечистотиите и вишокот на површината на нафта.Формулата што дополнително помага да се detangle коса и мазна сплит-завршува и лета aways.Помеша Витамин Б3 да помогне да се нормализира себум производство, додека кофеинот го стимулира протокот на крв.

За производот

Слични предлози