• Ново
Нови 0.45 x Висок Степен Широк Агол Конверзија на Леќата (30мм) За Sony камери и видео камери HDR-UX10

Нови 0.45 x Висок Степен Широк Агол Конверзија на Леќата (30мм) За Sony камери и видео камери HDR-UX10

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 0.45 x Широк Агол Леќа w/Макро (Close-up).Сите Стакло - Multicoated Оптика, Наменета За Видео Или Фотографија.Навој Да Прифаќа Леќа Филтри.Екстремна Брзина Автоматски Фокус.Го фати на целата сцена со овој широк агол на конверзија леќа.Идеален за природата снимки, спортски и настани! Оваа Ставка Вклучува : Широка леќа, Призмата дното поклопецот на Леќите капа, Леќа торбичка, Излегувајќи Прстен 30-37mm.

За производот

Слични предлози