• Ново
5 Компјутери Кинески Стил 5 Заби Коса Чешли Метални Игли Страна Чешли DIY Шноли Updo Додаток, КС Злато Коса Pin

5 Компјутери Кинески Стил 5 Заби Коса Чешли Метални Игли Страна Чешли DIY Шноли Updo Додаток, КС Злато Коса Pin

DEN 411.12
Износ
Во продавницата.

Големина : 3.5х5 см(1.4x2 инчи).Косата Pin Материјал : Алуминиум.Пакет : 5 парчиња украсни коса страна чешли.Совршен за превези.Одлична за одржување на вашата коса сигурно и цврсто, во место без никаква нелагодност.Совршен додаток за невестата и пратилки.Одлична коса украс за вашата партија или на повик носат.Погодна за многу прилики : свадби, матурски, патување спомен, родендени, награди комеморациите, танци, годишнина.Бродови од Хонг Конг.Рачно изработени коса чешли.Висок квалитет и доброто дизајн на коса и чешел за вашиот облекување.Оваа убава коса чешел екранот женска убавина и елеганција и ќе биде совршен за да привлечат внимание со.Ова е голем акцент на било облека и совршен ако сте во потрага за гроздобер се чувствуваат.Моден Коса Страна Чешли се убавина додаток за жените.Совршен за создавање на лесен и фризури.Идеален за Свадба, Матурска, Церемонија, Партии, Proms, враќањето дома, Одмор, Специјални Прилики, вечер банкет, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката или Годишнина Подароци.Исто така Одлична за секојдневниот живот.

За производот

Слични предлози