• Ново
Јута Државата Сценографијата Зелена Нов Удар Стакло

Јута Државата Сценографијата Зелена Нов Удар Стакло

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Јута.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Јута.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Тој опишува голем број на сценографијата се најде во оваа убава држава.

За производот

Слични предлози