• Ново
Бебе Сонцето Шапка Момчиња Девојчиња Деца Деца Капи Лето Костим за капење на Плажа UPF 50+ Заштита од Сонце Отворено Прилагодливи Кофа Шапка Капи

Бебе Сонцето Шапка Момчиња Девојчиња Деца Деца Капи Лето Костим за капење на Плажа UPF 50+ Заштита од Сонце Отворено Прилагодливи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е одговара за бебиња 6-12 месеци Шапка турнеја за 19.Дизајн - Лесно прилагодување & отцепување безбедност клип, обезбедува деца сонцето шапка остане во место кога windy или детето ја повлекува, и да се држат настрана од лошо напишан Лепенка за да се спречи вашето бебе иритација!Лето капи со симпатична животно шема дизајн го прави бебе полн со убави и духовност.Дизајн : бебе момче кофа капи е комбинација симпатична дизајни со лето стил, исклучително го прави вашето дете cuter.Рака мие, не користете хемиски детергент за перење.Тоа е одговара за бебиња 12-24 месеци Шапка турнеја за 20.Големина Референца - 48cm=18.Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.Лесно да се носат и се спарите со други алишта.Функција - Детска плажа капи за момчиња, девојки, Широк обод, Дише поставата ткаенина и 50+ UPF marerial, заштити бебето главата, очите, на лицето, вратот од силна светлина.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Нашето бебе пливање капа е лесен, дише, комфорни и издржливи.5"се вклопува 2-4 Години.9"се вклопува 6-12 Месеци, 50cm=19.7"се вклопува 12-24 Месеци, 52cm=20.

За производот

Слични предлози