• Ново
MUOOUM Птици Животински Модел Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Птици Животински Модел Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Ви благодариме!.Димензии 11 (L) x 7. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака.8 (W) x 15 (H) инч.Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.

За производот

Слични предлози