• Ново
Суши Правење Суши Мувла, Ориз Мувла Diy Алатка Суши Производител На Ориз Мувла Плоштадот Суши Мувла (2 Компјутери,Сина+Вајт)

Суши Правење Суши Мувла, Ориз Мувла Diy Алатка Суши Производител На Ориз Мувла Плоштадот Суши Мувла (2 Компјутери,Сина+Вајт)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【НАПРАВИ СВОЈ СУШИ ДОМА】 Ништо вкус подобро од свежо суши, Со овој комплет, тоа не може да биде полесно. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 Тоа е лесно да се чисти поради не-стап површина, може да се мие со рака со dishcloth или четка, не се погодни за машина за миење садови.Можете да ги користите овие суши калапи да се подготват за ручек за деца во училиште, кампување ручек, picnicking, пешачење, патува и повеќе активности на отворено, погоден за домашни, кујна, градинка, ресторан, и сл.Изработка на ориз топки е лесен и брз, не-леплива, и лесно да се demould.Уживајте во процесот на производство и зголемување на деца рацете на способност.Мали димензии, лесно за чување, донесе вашиот живот повеќе погодност.

За производот

Слични предлози