• Ново
Youngy Кука Игла, 3Pieces Muddler Ѕиркаат Игла Лажица Алатка во Собата за Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки - Пинк

Youngy Кука Игла, 3Pieces Muddler Ѕиркаат Игла Лажица Алатка во Собата за Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки - Пинк

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♥ 3 дел професионална алатка за поставување. ♥ Вклучува muddler, ѕиркаат игла и со лажица. ♥ Совршен за силиконска смола мувла накит одлуки. ♥ Количина : 3 x Накит Алатка за Правење. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 3 дел професионална алатка за поставување.Вклучува muddler, ѕиркаат игла и со лажица.Совршен за силиконска смола мувла накит одлуки.Спецификација : Материјал : Алуминиум во Должина : стан.10см/3.94" Боја : Розова,Топла Розова Количина : 3 Pcs/set Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 3 x Накит Алатка за Правење (Без мало пакет).

За производот

Material:
Alloy
Length:
app.10cm/3.94
Color:
Pink,Hot Pink
Quantity:
3Pcs/set

Слични предлози