• Ново
LIUMANG Домаќинство Четка за заби Првенство Паста за заби Патување Кутија Четка за заби Складирање Кутија Преносни Четка за заби Првенство Складирање Кутија. Погоден

LIUMANG Домаќинство Четка за заби Првенство Паста за заби Патување Кутија Четка за заби Складирање Кутија Преносни Четка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Чување : На организиран кујна workbench е сместен во посебна преграда, па тоа е лесно да се сфати.Карактеристики : патување четка за заби случај е направен од високо-квалитетни PP материјал, нема чуден мирис, безопасни, добра висока температура отпор, силна и цврста, не е лесно да се скрши, а тоа е безбедно за деца или возрасни да се користи.Дизајн : Две-сценски дизајн, го задржи четка за заби чисти, заоблени ивици дизајн, нема да гребење на кожата.Функција : Удобен за носење, организирајте ги вашите дневни дезинфекција алатки, како четка за заби, паста за заби, крпа, и практично за патување.подароци : обезбеди неверојатен подарок за вашите тинејџери, роднини, учениците и вработените при патување.Компактен : шик дизајн надополнува на модерната; за патување кригла е голем дар.Производот категорија; Четка за заби holdermaterial : plastic Suspension тип; embedded Color; господин сива, цреша розово, сино зелена, сина, сон blue Specification; празна чаша, set Weight; 160g празна чаша 260g set Packing големина; 7*7*21cm Material : Направен од цврсти материјални, не-токсични и безопасно, повеќе здрави и еколошки.

За производот

Слични предлози