• Ново
DUOWEI Боја Слепи Очила Клип Корективни Очила слепило на бои Корекција Црвено-Зелена Боја Слепило Слабост Rimless Очила за 3D Очила

DUOWEI Боја Слепи Очила Клип Корективни Очила слепило на бои Корекција Црвено-Зелена Боја Слепило Слабост Rimless Очила

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакувањето на производот : 1 x Боја слепи очила clip If имате било какви прашања со Боја слепа очила за сонце, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС!ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.ако сте зелено слепило,изберете сина е подобро.Ако сте црвено-зелена боја слепо лице,обидете се на нашиот производ,Нашите очила може да се врати шарени светот за вас.Ако се фрустрирани со начинот на приказ на бои, еден пар на боја слепа корекција на очила може да промени сè.Животот Промени Подарок, Ова го прави големо и уникатен подарок за луѓе кои имаат црвена зелена слепило кои им помагаат да се доживее животот се менува настан.Стилски Очила клип , Ова слепило на бои очила клип со модерни стилски дизајн кој е погоден и за мажите и жените.

За производот

Слични предлози