• Ново
Seco-Larm SD-7202GC-PEQ ENFORCER LED Осветлен СВТ Една банда Ѕид Плоча со Големи Зеленото Копче, Големи Осветлен Притисни Копче со НасловПРИТИСНИ за ДА ИЗЛЕЗЕТЕ, Пакување од 2

Seco-Larm SD-7202GC-PEQ ENFORCER LED Осветлен СВТ Една банда Ѕид Плоча со Големи Зеленото Копче, Големи Осветлен Притисни

DEN 498.00
Износ
Во продавницата.

Големи осветлен притисни копче со наслов "ПРИТИСНИ за ДА ИЗЛЕЗЕТЕ".Порака јазик, лесно може да се префрли помеѓу англиски, шпански и француски со 3 вклучени меѓусебно плочи.Вклучува пет обоени 12-инчен жица води со лесен-за-закачите лопата гкл за брза инсталација.LED Дава над 50000 часа на осветлување.Содржи не ' рѓосувачки челик една банда плоча.Seco-Larm SD-7202 GC-PEQ ENFORCER LED Осветлен СВТ Една банда Ѕид Плоча со Големи Зеленото Копче, Големи Осветлен Притисни Копче со Наслов "ПРИТИСНИ за ДА ИЗЛЕЗЕТЕ", Пакет на 2 Key Features Large осветлени притисни копче со наслов "ПРИТИСНИ за ДА ИЗЛЕЗЕТЕ од"Порака јазик, лесно може да се префрли помеѓу англиски, шпански и француски со 3 вклучени меѓусебно plates Pushbutton оценет 10 A на 125 до 250 VACIncludes пет обоени 12-инчен жица води со лесен-за-закачите лопата гкл за брзо installation LED Дава над 50.000 часа на illumination12 24 VDC : Не отпорници required Includes нерѓосувачки челик една банда plate Specifications Operating Напон : 12 до 24 VDCCurrent Подготви : 10 A на 250 VACOperating Температура : -40° до 167°F (-40° до 75°C)Материјал : Брусен stainless Dimensions : 4-1/2" х 2-3/4" х 2-3/4" (114 x 70 x 70 mm)Тежина : 3.7-оз (105g).

За производот

Слични предлози