• Ново
Животот не Е За Наоѓање на Себе си. Тоа е За Создавање на Себе Винил Ѕид Уметност Инспиративни Uplifting

Животот не Е За Наоѓање на Себе си. Тоа е За Создавање на Себе Винил Ѕид Уметност Инспиративни Uplifting

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

- Одлична декорација дека изгледа рака насликани на вашите ѕидови по нивната примена. - Лесно да се примени на рамни цврсти површини како што се ѕидови, прозорци, врати, огледала. - Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја. - Генерално димензии се 22.5 инчи широка x 13 инчи висок. - оригинални федерално регистрираните трговски марки и авторски права дизајн со Шамар-Уметност. - Одлична декорација дека изгледа рака насликани на вашите ѕидови по нивната примена. - МАТ ЦРНА боја.

За производот

Слични предлози