• Ново
Мермер Анти-Замор Душеци, 2' x 8', Црна, 1/Секој

Мермер Анти-Замор Душеци, 2' x 8', Црна, 1/Секој

DEN 7963.68
Износ
Во продавницата.

Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат. 2 x 8' Црн Мермер Анти-Замор Мат.Мазна мермер-шема врвот површината на 1/8" тешки-должност гума е во комбинација со 3/8" густа пена база.Целокупната мат дебелина не е во 1/2".Скатен beveled пена на сите 4 страни ги содржи лесен пристап кон и надвор од мат.

За производот

Слични предлози