• Ново
Топлина Точка Мобилен Телефон Ѕвони Стојат 360 Степен Ротација За 180°Флип Зафат Прстот На Носителот Компатибилен Повеќето Мобилни Телефони

Топлина Точка Мобилен Телефон Ѕвони Стојат 360 Степен Ротација За 180°Флип Зафат Прстот На Носителот Компатибилен Повеќето

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Погодно за вашиот живот】360° на Ротација и 180° Флип, Мулти-аголот на Ротација се прилагоди на било кој агол што сакате.Спречете го вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга,подобрување на подобро ракување и промовира една рака употреба. 【Високо Квалитетен Материјал】Пластика панел + метален прстен тока + назад перат отстранлив лепак. 【Широко Компатибилност】 Овој телефон да ѕвони стојат можат да се применат на сите мобилни телефони, таблети и падовите кои имаат рамни назад површина дури и со телефонски случај. 【Хуманизирано дизајн】Удобно да се користи, стабилен и здрав, анти-паѓа и анти-ограбија, таписерии и популарни; совршен прст прстен стојат во хоризонтален или во вертикален режим да се прочита/види видеа.Ве молиме да ја исчистите површината на телефон/phone случај пред употреба, чувајте го на рамна и мазна.Тоа може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога ypou се види филмови, слушате музика, да се стави на make up, остварувате видео повици за вашата канцеларија биро, кујна шалтер или на маса.360° на Ротација и 180° Флип, Мулти-аголот на Ротација се прилагоди на било кој агол што сакате.Спречете го вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга,подобрување на подобро ракување и промовира една рака употреба.

За производот

Слични предлози