• Ново
Dreambell 10 компјутери .925 Sterling Silver 4mm Рамен Одбор Лепак На Earring Пост Поставување W/Earnut Безбедност Канџите/Наоди/Светла

Dreambell 10 компјутери .925 Sterling Silver 4mm Рамен Одбор Лепак На Earring Пост Поставување W/Earnut Безбедност Канџите/Наоди/Светла

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од 925 Sterling Silver (печат).Станот одбор дијаметар е околу 4mm.Pin-от е околу 10.5 мм долго со 0.9 милиметри/ 19 GA жица.Количина : 5 пара / 10 парчиња.Нови и парична казна заврши.Одличен за изработка на накит.

За производот

Слични предлози