• Ново
YUDIZWS Агол и Висина Прилагодливи Возен Табела Биро Лаптоп Мулти-Функционални Столб Навалите Overbed Кревет со Тркала Застане Компјутер Количка (Боја : Бела)

YUDIZWS Агол и Висина Прилагодливи Возен Табела Биро Лаптоп Мулти-Функционални Столб Навалите Overbed Кревет со Тркала

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Навалите и приспособување на висина на дршката овозможува повеќе позиционирање optoins. 【Безбедност & Тешки】Направени од згусне јаглероден челик и за животната средина, МДФ одбор, со голема тежина капацитет и стабилна. се Однесува на мал простор.

За производот

Слични предлози