• Ново
Digipartspower Автомобил Dc Адаптер за Uniden Bearcat Радио BC60XLT-1 П.Н.Е.-70XLT П.Н.Е.-80XLT П.Н.Е.-120 XLT

Digipartspower Автомобил Dc Адаптер за Uniden Bearcat Радио BC60XLT-1 П.Н.Е.-70XLT П.Н.Е.-80XLT П.Н.Е.-120 XLT

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Сосема Нов DC Адаптер за во Автомобил.Влезен Напон : DC 12 V.Висок квалитет обезбедува стабилна работна состојба.Супер индустрија квалитет.OVP:во Текот Напон Заштита.OCP : во Текот Тековната Заштита.Еднократни лозинки : во Текот Температура Заштита.SCP : Краток Спој Заштита.Ова е Сосема Нов DC Автомобил Адаптер за Полнач Кабелот за напојување Истиот Ден Превозот од САД!Ве молиме да го купите без никакви грижи. [Забелешка] : ве Молиме проверете дали сте го изберат вистинскиот адаптер пред да нарачате.Ви благодариме!.Пакет содржи : 1 * Автомобил Полнач.Digipartspower Автомобил Dc адаптер за Uniden Bearcat Радио BC60 XLT-1 П.Н.Е.-70 XLT П.Н.Е.-80 XLT П.Н.Е.-120 XLT.

За производот

Слични предлози