• Ново
PDGJG Хоризонтална шипка Дома Внатрешни работи, Вратата се Повлече-up Телескопски Дома Продолжување Еден Пол Ѕид Фитнес Опрема (Големина : 129-176cm)

PDGJG Хоризонтална шипка Дома Внатрешни работи, Вратата се Повлече-up Телескопски Дома Продолжување Еден Пол Ѕид Фитнес

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се повлече До Бар да Издржат 200 кг- Со поголема тежина на повлече до барови издржат, повеќе здрав тоа е.Не се лизга текстура подлогаЗгусне и се зголеми само за безбедноста и мирот на умот, не се лизга дизајн, само за побезбедно.Анти-Олабавување Заклучување Фаќа- анти-олабавување заклучување фаќа е направен од нерѓосувачки челик, ќе се спречи да се повлече до барови од ротирачки при користење, која се грижи за корисниците безбедност.Флексибилни 93-126cm;108-140cm;129-176cm.cmadjustable (телескопски бар)се Повлече-up бар се погодни за здрав камен, здрав тули, здрав цврсти дрвени врати, или здрав солидна walls Characteristic : големи област гума arched дизајн, без оштетување на wall Please имајте предвид должината на вратата и да ја изберете според повлечете лентата за должина.Ние гарантираме за секој објект квалитет и да се провери секој еден од пред превозот тоа out Due за рачно мерење, не може да биде 1-2mm грешка во големина.

За производот

Слични предлози