• Ново
yuhappy Деца Дете Бебе Девојки Тексас Фармерки Бел Дното Одблесокот Панталони Leggings Панталони Specialcal Два Слоја Кавга Панталона

yuhappy Деца Дете Бебе Девојки Тексас Фармерки Бел Дното Одблесокот Панталони Leggings Панталони Specialcal Два Слоја Кавга

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Она што ќе добиете : 1* Девојки Бел Дно Тексас Панталони.57 ")половината*2 ( 34 cm/ 25.Новороденото Бебе Унисекс Бебе Момче Девојка Копчето Солидна Romper Bodysuit Едно Парче Jumpsuit Тимови Облека КАКО ДА ја ИЗБЕРЕТЕ ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА?Големина на Табелата Size90- Панталона Должина ( 50 см/ 13.Ние ќе испрати нов еден за вас, или за наплата вие според вашите барања.Погодни за : Малку Девојки Тексас Фармерки,совршен кавга одблесокот панталони погоден за вашето бебе девојка,препорачуваме за 2-7 години дете бебе девојка,2-3 T,3-4 T,4-5 T,5-6 T,6-7 Година,sindispensable да се биде свој мала принцеза подарок.77 ")Возраст 4-5 T Size120 Панталона Должина ( 60 cm/ 16.35 ")Возраст 6-7 Години КОГА јас ЌЕ ДОБИЕ ПАКЕТ?Стандард за Испорака : од USPS, 7-15 биз дена да пристигнат.98 ")Возраст 3-4 T Size110 Панталона Должина ( 57 cm/ 15.54 ")половината*2 ( 36 см/ 27.Копче затворање.Забрзана Испорака : од Fedex,3-5 биз дена да пристигнат.52 ")половината*2 ( 43 cm/ 28.Материјал : Деца Девојки Бел Дното Фармерки,одблесокот тексас панталони,издржливост,погоден за носене,удобно и дише,без било штета на вашиот бебешка кожа.39 ")половината*2 ( 33 cm/ 22.Повод : Погоден за секојдневен носат,дома носат,играње надвор,семејството ден или било неформални и формални прилики,како што е забава,роденден,бебе фотографија,училиштето,црквата,парк,плажа и сл.ДОКОЛКУ ГОЛЕМИНАТА НЕ ОДГОВАРА ИЛИ ОБЈЕКТОТ Е ОШТЕТЕН WHNE МОЖАМ ДА ДОБИЈАМ МОЈОТ ОБЛЕКА?ШТО ЌЕ НАПРАВИ ЗА МЕНЕ?Ве молиме кажете ни преку е-маил, на нашите услуги тим ќе ви помогне да се реши проблемот на не повеќе од 24 часа.

За производот

Слични предлози