• Ново
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Lamborghini Murcielago (02-11)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Lamborghini Murcielago (02-11)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген светла.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.

За производот

Слични предлози