• Ново
Аптека 87 - Класичен Коса Комплет

Аптека 87 - Класичен Коса Комплет

DEN 1239.84
Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Изборот на нашиот "Класичен" стил производи, Pomade и Маснотии Pomade, заврши со нашиот Човек Клуб Берберот Чешел.Содржи нашите Pomade, на база на вода производ совршен за висок сјај, slicked назад изгледа, заврши со силна задржете.Исто така, содржи нашата Маснотии Pomade, еден од нашите масло-базирани производи, обезбедување на високо-сјај финиш од нашите Pomade, како и најсилните држете ги нудиме.Комплет полн со сè што ви треба.Нашите Класичен Коса Комплет е преполна со селекцијата на нашиот класичен, влажни заврши стил производи, и на фамозниот чешел, Човекот Клуб Берберот Чешел.Идеален како подарок или да го најдете вашиот омилен производ за вашиот стил.

За производот

Слични предлози