• Ново
QQT Дома Спалната соба Десктоп овлажнител, USB Мини Преносни Десктоп автомобил Atomizer, навлажнувачки Убавина Инструмент, Спална соба овлажнител, апарати за Домаќинство

QQT Дома Спалната соба Десктоп овлажнител, USB Мини Преносни Десктоп автомобил Atomizer, навлажнувачки Убавина Инструмент,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1 : Тивка атмосфера може да се создаде потивок спиење средина и humidify вашиот простор за живеење за да се спречи сува, спарно воздух и грип/ладна бактерии од инфицирање на вашите најблиски. 2 : Нано-ниво на водата честички навлезат во кожата и да стигнат до долниот слој, придавам влогови на дехидрирана кожа, подобрување на сува кожа, суви и кисело очила. 3 : Модерен и практичен дизајн, совршен подарок.Безбедна, здрава и од економски, тоа е време да се купат подароци за вас и вашето семејство или пријатели. 4 : Вграден-во голем капацитет литиум батерија, долго траење на батеријата, целосно наполнетата да се ослободи од оковите, и да уживате во навлажнувачки на овлажнител во секое време и насекаде. 5 : видливо износ на магла, брзо надополнување, како и висината на магла е humidified, дејствува како вашиот воздушен крем, трајни навлажнувачки, и разрешување на сувост.Напојување режим : USB Функција : Ароматерапијата е Применливо објект : апарати за Домаќинство дадената област : 10 квадратни метри или помалку Бучава : 36d B или помалку Времето функција : 2-8 часа резервоарот за Вода капацитет од 1 литар или помалку Вода недостиг заштита : поддршка на работата Метод : Механички Број на магла места : 3 или повеќе Оценет напон : 5v Номинална моќност : 3w Боја : бела, розова, сина Материјал : ABS+PP+ПВЦ Големина : 123mm*123mm*145mm.

За производот

Слични предлози