• Ново
Навлажнувачи за Спална соба-Кул Магла Овлажнител за Голема Соба,4.2 L Врвот Пополни Кул Магла Воздух Ултразвучно Бебе Навлажнувачи со Масло Diffuser,Тивко,Авто Shut-Off,Лесе

Навлажнувачи за Спална соба-Кул Магла Овлажнител за Голема Соба,4.2 L Врвот Пополни Кул Магла Воздух Ултразвучно Бебе Навлажнувачи

DEN 993.12
Износ
Во продавницата.

[Долго Траење] Оваа голема соба овлажнител е опремен со 4.Ова исто така може да се користи како бебе овлажнител.На овлажнител создава поздрав услови за живеење и соодветна влажност, за вашето семејство. [Ослободување на Сувост и Навлажнувачки] маглата што се емитуваат од овој студената магла овлажнител може да ви помогне лесно да се елиминира страшно ефекти на сув воздух,му помогне да се ублажат сува нервозни грлото и кашлица проблеми,и е многу погодна за луѓе со сува кожа.2-литарски зголемена резервоарот за вода,па нема потреба за да додадете вода повеќе пати.Ефикасно олеснување на сувост, што ќе ви овозможи да уживате во поудобен живот.Само користете крпа за чистење или четка за чистење редовно да се отстрани остатоци или акумулации на овлажнител.Бучавата е на ниско ниво, и воздухот е постојано humidified, кој нема да се наруши babys сладок сон.Ова исто така може да се користи како бебе овлажнител.Стави оваа овлажнител во вашата канцеларија и ќе уживате во релаксирачки работен ден.Студената магла овлажнител е исто така лесно да се чисти.Не грижете се за вода, протекување или мокрење земјата.[Top-пополни Овлажнител е Лесен за Користење] Оваа топ-натоварени овлажнител има вертикална овална форма. ✓ Лесно да се чисти.Стави оваа овлажнител во вашата канцеларија и ќе уживате во релаксирачки работен ден.Отстранете го поклопецот и избрише празен резервоар за вода со влажна крпа.тоа е тоа!Не грижете се за вода, протекување или мокрење земјата.Брз чистење и одржување.Ефикасно олеснување на сувост, што ќе ви овозможи да уживате во поудобен живот.Единствена filterless дизајн го прави тоа и економски и повеќе одржлив.

За производот

Слични предлози