• Ново
Kanda на Јапонија SlimFold - Модел 1 - Пиштол - Сила +2.00

Kanda на Јапонија SlimFold - Модел 1 - Пиштол - Сила +2.00

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оптички квалитет рамка.Отпорен на гребење леќа.Златна, Кафеава, Сребро и Сатен Црни бои за да ги задоволи секоја дискриминација вкус.Четири-позиција прилагодливи мост.Толку тенок што се речиси и да нема простор во џеб или ташна.

За производот

Слични предлози