• Ново
CDQYA Безжична DIY Мини Камера Далечински Мониторинг WiFi HD Видео Рекордер Микро видео камера Мини Камери за Движење Откривање DV Камера

CDQYA Безжична DIY Мини Камера Далечински Мониторинг WiFi HD Видео Рекордер Микро видео камера Мини Камери за Движење Откривање

DEN 11244.48
Износ
Во продавницата.

3 M поддршка, без дупка, преносни инсталација. 360-степен слободни ротација на објективот, можат да бидат поставени во секој агол, не мора да се грижите за Аголот на гледање.Две 18650 монтажни акумулатори со напојување траење од околу 24 часа. 7/24 часа континуирано полнење континуирана работа видео.WIFI, мобилен СТАН далечински мониторинг.Како 18650 капацитетот на батеријата е премногу голем за превозот, ве молиме да се купи 18650 батерии locally Product Карактеристики : 3 M поддршка, без дупка, преносни installation360-степен слободни ротација на објективот, можат да бидат поставени во секој агол, не мора да се грижите за Аголот на view Two 18650 монтажни акумулатори со напојување траење од околу 24 hours7/24 часа континуирана полнење континуирано работи video WIFI, мобилен СТАН далечински monitoring Up да 128 GB видео складирање за половина month Features : Батеријата WIFI Мини Камера 360 степени Rotatable Bracket1080 P HD Видео со Резолуција Јамка снимањето , Движење Откривање & Alarm Smartphone далечинскиот управувач на СТАН Лесно да се инсталира & connect Up да 128 GB micro-SD Card5000mah ,животниот век на батеријата 24 работни 7/24 Часа да работат додека го полните Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет : 1x Webcam Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

За производот

Слични предлози