• Ново
Супер Мини LED Светло 0.3 W 25Lum Преносни USB Светилка Отворено Водоотпорен Батерија Keychain Факел Светилка Светла Мулти-Боја-Сина

Супер Мини LED Светло 0.3 W 25Lum Преносни USB Светилка Отворено Водоотпорен Батерија Keychain Факел Светилка Светла Мулти-Боја-Сина

DEN 333.36
Износ
Во продавницата.

Само 22g!Ultralight и ултра мали!.Ултра сјајна 0.3 w 5mm LED, макс. 25 Lumens.Напојува од батерија на 300m A литиум батерија.Надополнување со USB 15mins за 2.5 часот се кандидира време.Прекинувач за вклучување и strobe режим.Водоотпорен IPX-3 стандард.Одговара на сите USB приклучоци.За дома, активности на отворено или во итни случаи.Опис : Потекло : CN(Потекло)Сертификација : CCCFunction : Шок Resistant Focal Должина : Не-adjustable Model Број : 95 Zoom : No Lighting Растојание : .

За производот

Слични предлози